
Теплоакумулятор Thermo Alliance TAI-10 350 з теплообмінником 1,4 кв. м з ізоляцією 60 мм baumis dort
29 744 ₴
- Готово к отправке
- Код: SD00044719
+380 (93) 500-50-40
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Теплоакумулятор Thermo Alliance TAI-10 350 - це пристрій, призначений для накопичення, збереження та передачі теплоносія від джерел непостійної дії: котли, теплові насоси, геліоколектори та інші. Буферний бак обладнаний верхнім витим теплообмінником з нержавіючої сталі. Основне завдання вбудованого змійовика – нагрівання води для побутових потреб. Теплоакумулятор оптимізує роботу опалювальної системи за рахунок компенсації невідповідності між виробництвом та витратою тепла.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Thermo Alliance |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | TAI0135060 |
| Вага брутто, кг | 84 |
| Вага нетто, кг | 62 |
| Габарити упаковки (ШхГхВ), мм | 710х710х1960 |
| Габаритні розміри виробу (ШхГхВ), мм | 720х720х1376 |
| Гарантія | 60 місяців |
| Діаметр підключення до системи опалення | 1" 1/4 |
| Клас енергоефективності | C |
| Комплектация | Монтажне кріплення, інструкція, гарантійний талон |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Україна |
| Макс. тиск теплообмінника (нижн.), бар | 10 |
| Максимальна робоча температура, °C | 95 |
| Максимальний робочий тиск, бар | 3 |
| Материал | тип Neodul |
| Об'єм теплообмінника (нижн.), л | 4,25 |
| Объем, л | 326 |
| Порт під ТЕН | 1" 1/2 |
| Порт під термодатчик (рециркуляція) | 1/2" |
| Рознесення підключення | 180° |
| Теплові втрати ΔT=45К, Вт/год | 84 |
| Тип изделия | Теплоакумулятор |
| Тип покриття внутрішнього бака | Без покриття |
| Товщина днища, мм | 2 |
| Товщина обичайки, мм | 1,5–2 |
| Товщина теплоізоляції, мм | 60 |
Информация для заказа
- Цена: 29 744 ₴


