
Теплоакумулятор Thermo Alliance TAI-10 500 з теплообмінником 1,4 кв. м з ізоляцією 60 мм baumis dort
34 655 ₴
- Готово к отправке
- Код: SD00044720
+380 (93) 500-50-40
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Функція теплоакумулятора Thermo Alliance TAI-10 500 - накопичення, збереження, передача теплоносія від джерел непостійної дії (котли, теплонасоси, геліоколектори та ін), що працюють в одній системі. Буферний бак має верхній витий теплообмінник, виготовлений з нержавіючої сталі. Змійовик нагріває воду для побутових потреб, у традиційній мережі з газовим котлом виконує роль бойлера гарячого водопостачання. Теплоізоляція товщиною 6 см зроблена з пінополіуретану/пінополістиролу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Thermo Alliance |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | TAI0150060 |
| Вага брутто, кг | 95 |
| Вага нетто, кг | 74 |
| Габарити упаковки (ШхГхВ), мм | 810х810х2020 |
| Габаритні розміри виробу (ШхГхВ), мм | 770х770х1642 |
| Гарантія | 60 місяців |
| Діаметр підключення до системи опалення | 1" 1/4 |
| Клас енергоефективності | C |
| Комплектация | Монтажне кріплення, інструкція, гарантійний талон |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Україна |
| Макс. тиск теплообмінника (нижн.), бар | 10 |
| Максимальна робоча температура, °C | 95 |
| Максимальний робочий тиск, бар | 3 |
| Материал | тип Neodul |
| Об'єм теплообмінника (нижн.), л | 4,25 |
| Объем, л | 479 |
| Порт під ТЕН | 1" 1/2 |
| Порт під термодатчик (рециркуляція) | 1/2" |
| Рознесення підключення | 180° |
| Теплові втрати ΔT=45К, Вт/год | 96 |
| Тип изделия | Теплоакумулятор |
| Тип покриття внутрішнього бака | Без покриття |
| Товщина днища, мм | 2 |
| Товщина обичайки, мм | 1,5–2 |
| Товщина теплоізоляції, мм | 60 |
Информация для заказа
- Цена: 34 655 ₴


