
Теплоакумулятор Thermo Alliance TAI-10 750 з теплообмінником 1,4 кв. м з ізоляцією 60 мм baumis dort
43 067 ₴
- Готово к отправке
- Код: SD00044721
+380 (93) 500-50-40
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Теплоакумулятор Thermo Alliance TAI-10 750 виконує функцію накопичення, збереження та передачі теплоносія, отриманого від різних джерел, що працюють в одній системі. Наприклад, від твердопаливного котла та колектора сонячної енергії. Усередині буферного бака встановлений змійовик-теплообмінник, виготовлений з нержавіючої сталі. Основне його завдання – забезпечення подачі гарячої води для господарських потреб. Гарантійний термін експлуатації виробу тривалий.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Thermo Alliance |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | TAI0175060 |
| Вага брутто, кг | 117 |
| Вага нетто, кг | 108 |
| Габарити упаковки (ШхГхВ), мм | 960х960х2155 |
| Габаритні розміри виробу (ШхГхВ), мм | 910х910х1744 |
| Гарантія | 60 місяців |
| Діаметр підключення до системи опалення | 1" 1/4 |
| Клас енергоефективності | C |
| Комплектация | Монтажне кріплення, інструкція, гарантійний талон |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Україна |
| Макс. тиск теплообмінника (нижн.), бар | 10 |
| Максимальна робоча температура, °C | 95 |
| Максимальний робочий тиск, бар | 3 |
| Материал | тип Neodul |
| Об'єм теплообмінника (нижн.), л | 4,25 |
| Объем, л | 734 |
| Порт під ТЕН | 1" 1/2 |
| Порт під термодатчик (рециркуляція) | 1/2" |
| Рознесення підключення | 180° |
| Теплові втрати ΔT=45К, Вт/год | 105 |
| Тип изделия | Теплоакумулятор |
| Тип покриття внутрішнього бака | Без покриття |
| Товщина днища, мм | 2 |
| Товщина обичайки, мм | 1,5–2 |
| Товщина теплоізоляції, мм | 60 |
Информация для заказа
- Цена: 43 067 ₴


