
Теплоакумулятор Thermo Alliance TAI-10 1000 з теплообмінником 1,4 кв. м з ізоляцією 60 мм baumis dort
48 806 ₴
- В наличии
- Код: SD00044722
+380 (93) 500-50-40
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Теплоакумулятор Thermo Alliance TAI-10 1000 призначений для накопичення, збереження та передачі тепла, що надходить із різних джерел непостійної дії (котлоагрегатів твердопаливних, колекторів сонячної енергії, електричних котлів, теплових насосів та інших). Буферні баки необхідні для безпечної, ощадливої роботи опалювальних систем. Усередині акумулюючого резервуару встановлено теплообмінник із нержавіючої сталі, його головне завдання – підігрів води для ГВП.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Thermo Alliance |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | TAI10100060 |
| Вага брутто, кг | 133 |
| Вага нетто, кг | 126 |
| Габарити упаковки (ШхГхВ), мм | 1060х1060х2125 |
| Габаритні розміри виробу (ШхГхВ), мм | 910х910х1994 |
| Гарантія | 60 місяців |
| Діаметр підключення до системи опалення | 1" 1/2 |
| Клас енергоефективності | C |
| Комплектация | Монтажне кріплення, інструкція, гарантійний талон |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Україна |
| Макс. тиск теплообмінника (верх.), бар | 10 |
| Максимальна робоча температура, °C | 95 |
| Максимальний робочий тиск, бар | 3 |
| Материал | тип Neodul |
| Об'єм теплообмінника (верх.), л | 4,25 |
| Объем, л | 856 |
| Площа теплообмінника, м² | 1,4 |
| Порт під ТЕН | 1" 1/2 |
| Порт під термодатчик (рециркуляція) | 1/2" |
| Рознесення підключення | 180° |
| Теплові втрати ΔT=45К, Вт/год | 128 |
| Тип изделия | Теплоакумулятор |
| Тип покриття внутрішнього бака | Без покриття |
| Товщина днища, мм | 2 |
| Товщина обичайки, мм | 1,5–2 |
| Товщина теплоізоляції, мм | 60 |
Информация для заказа
- Цена: 48 806 ₴


