
Теплоакумулятор Thermo Alliance TA-ТАМ-00 350 з ізоляцією 60 мм baumis dort
22 565 ₴
- Готово к отправке
- Код: SD00047692
+380 (93) 500-50-40
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Застосування засобів для акумуляції та розподілу енергії важливе для її дбайливого використання та економії фінансів. Теплоакумулятор Thermo Alliance TA-ТАМ-00350 (60 мм) допоможе оптимально та безпечно експлуатувати в одній системі тепло від різних джерел (опалювальні котли, сонячні колектори, теплонасоси та ін.). Жорстка 3-х шарова теплоізоляція буферного бака зроблена з екструдованого пінополістиролу та м'якого пінополіуретану. Всі вихідні патрубки — з внутрішнім різьбленням.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Thermo Alliance |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | TAТАМ0035060 |
| Вага брутто, кг | 58 |
| Вага нетто, кг | 55 |
| Габарити упаковки (ШхГхВ), мм | 710х710х1960 |
| Габаритні розміри виробу (ШхГхВ), мм | 720х720х1376 |
| Гарантія | 60 міс. |
| Діаметр підключення до системи опалення | 1" 1/4 |
| Клас енергоефективності | C |
| Комплектация | Монтажне кріплення, інструкція, гарантійний талон |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Україна |
| Максимальна робоча температура, °C | 95 |
| Максимальний робочий тиск, бар | 3 |
| Материал | тип Neodul |
| Объем, л | 326 |
| Порт під ТЕН | 1" 1/2 |
| Порт під термодатчик (рециркуляція) | 1/2" |
| Рознесення підключення | 0°, 90°, 180° |
| Теплові втрати ΔT=45К, Вт/год | 84 |
| Тип изделия | Теплоакумулятор |
| Тип покриття внутрішнього бака | Без покриття |
| Товщина днища, мм | 2 |
| Товщина обичайки, мм | 1,5–2 |
| Товщина теплоізоляції, мм | 60 |
Информация для заказа
- Цена: 22 565 ₴


