
Теплоакумулятор Thermo Alliance TA-ТАМ-00 500 з ізоляцією 60 мм baumis dort
27 077 ₴
- Готово к отправке
- Код: SD00047693
+380 (93) 500-50-40
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Для економного використання теплової енергії та безпечної роботи опалювальної системи важливо накопичувати, зберігати та передавати тепло, отримане з різних джерел непостійної дії (твердопаливних та електрокотлів, сонячних колекторів, теплонасосів тощо). З цим завданням впорається теплоакумулятор Thermo Alliance TA-ТАМ-00500 (60 мм). Максимальна робоча температура буферного бака – 95 °C, робочий тиск – максимум 0,3 МПа. Теплоізоляція зроблена з пінополістиролу та пінополіурету.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Thermo Alliance |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | TAТАМ0050060 |
| Вага брутто, кг | 77 |
| Вага нетто, кг | 67 |
| Габарити упаковки (ШхГхВ), мм | 810х810х2020 |
| Габаритні розміри виробу (ШхГхВ), мм | 770х770х1642 |
| Гарантія | 60 місяців |
| Діаметр підключення до системи опалення | 1" 1/4 |
| Клас енергоефективності | C |
| Комплектация | Монтажне кріплення, інструкція, гарантійний талон |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Україна |
| Максимальна робоча температура, °C | 95 |
| Максимальний робочий тиск, бар | 3 |
| Материал | тип Neodul |
| Объем, л | 479 |
| Порт під ТЕН | 1" 1/2 |
| Порт під термодатчик (рециркуляція) | 1/2" |
| Рознесення підключення | 0°, 90°, 180° |
| Теплові втрати ΔT=45К, Вт/год | 96 |
| Тип изделия | Теплоакумулятор |
| Тип покриття внутрішнього бака | Без покриття |
| Товщина днища, мм | 2 |
| Товщина обичайки, мм | 1,5–2 |
| Товщина теплоізоляції, мм | 60 |
Информация для заказа
- Цена: 27 077 ₴


