
Теплоакумулятор Thermo Alliance TA-ТАМ-00 1000 з ізоляцією 60 мм baumis dort
41 229 ₴
- Готово к отправке
- Код: SD00047695
+380 (93) 500-50-40
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Теплоакумулятор Thermo Alliance TA-ТАМ-00 1000 (60 мм) виконує важливу функцію накопичення, збереження та передачі теплової енергії. Пристрій дозволяє безпечно, оптимально використовувати в одній інженерній мережі тепло, що надходить від різних джерел непостійної дії: від котлів на твердому паливі, геліоколекторів, теплових насосів та ін. Максимальний робочий тиск рідкого носія - 0,3 МПа. Система, до складу якої входить буферний бак, може бути як закритою, так і відкрито
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Thermo Alliance |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | TAТАМ00100060 |
| Вага брутто, кг | 121 |
| Вага нетто, кг | 106 |
| Габарити упаковки (ШхГхВ), мм | 1060х1060х2125 |
| Габаритні розміри виробу (ШхГхВ), мм | 910х910х1994 |
| Гарантія | 60 місяців |
| Діаметр підключення до системи опалення | 1" 1/2 |
| Клас енергоефективності | C |
| Комплектация | Монтажне кріплення, інструкція, гарантійний талон |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Україна |
| Максимальна робоча температура, °C | 95 |
| Максимальний робочий тиск, бар | 3 |
| Материал | тип Neodul |
| Объем, л | 856 |
| Порт під ТЕН | 1" 1/2 |
| Порт під термодатчик (рециркуляція) | 1/2" |
| Рознесення підключення | 0°, 90°, 180° |
| Теплові втрати ΔT=45К, Вт/год | 128 |
| Тип изделия | Теплоакумулятор |
| Тип покриття внутрішнього бака | Без покриття |
| Товщина днища, мм | 2 |
| Товщина обичайки, мм | 1,5–2 |
| Товщина теплоізоляції, мм | 60 |
Информация для заказа
- Цена: 41 229 ₴


