-30%

Світлодіодний світильник, архітектурний, інтер'єрний SOLEIN 23 Вт 900x80x44 мм Чорний IP65
2 078 ₴
1 454,60 ₴
- Готово до відправки
- Код: 10502
+380 (93) 500-50-40
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
При замовленні у нас ми здійснимо безкоштовну доставку по всій Україні
Настінний архітектурний світлодіодний світильник SOLEIN
Потужність освітлення: 23 Вт
Освітить приміщення до 10 м²
Колірна температура: 3000 К
Розмір: 900x80x44 мм
Матеріал корпусу: метал
Колір корпусу: чорний
Матеріал розсіювача: акрил
Колір розсіювача: білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Esllse |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Потужність | 23 Вт/год |
| Світловий потік | 1500 лм |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Форма плафона | Прямокутна |
| Колір плафона | Білий матовий |
| Колір світіння | Теплий |
| Колірна температура | 3000K |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2200 г |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 8 мм |
| Ширина | 4.4 мм |
| Основные | |
| Цоколь | LED module |
| Тип освітлення | Світильник |
| Застосування освітлення | Для освітлення крильця, Для освітлення вхідних дверей і воріт, Для освітлення сходів, Для зовнішнього освітлення будівель, Для освітлення терас і балконів, Для освітлення навісів і альтанок |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Колірна гама | Теплий білий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Джерело світла | LED module |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Тип живлення | Мережа |
| Напруга | 220 В |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Додаткові характеристики | |
| Вибухозахищений корпус | Немає |
| Датчик руху | Немає |
| Індекс передавання кольору, не менш ніж | 81 |
| Пиловологозахищена кришка | Немає |
| Кут випромінювання світла | 160 град. |
| Захисна решітка | Немає |
| Лампочка в комплекті | Немає |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Стиль виготовлення | Сучасний |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 454,60 ₴



